Další služby

Odvirování počítače

Zpomalil se váš počítač výrazně v poslední době? Vyskakuje vám na ploše reklama? Změnil se vám z ničeho nic vyhledávač? Posílají se nevyžádané zprávy vašim přátelům? To jsou nejčatější příznaky zavirovaného počítače. Zavirovanému zařízení se zkracuje životnost a navíc jsou v ohrožení i vaše data a peníze!

Odvirujeme váš počítač a volitelně vám doporučíme a případně ihned nainstalujeme nový antivirus zdarma, aby se situace neopakovala.

Orientační cena: 600 Kč

Zrychlení počítače

Počítačové programy jsou stále náročnější. Zpomalování počítače tedy není nic neobvyklého, ale ne vždy je třeba kupovat nové zařízení.

Podíváme se, zda váš počítač zbytečně nevytěžují procesy na pozadí. Ve většině případů můžeme výrazně zrychlit vaše zařízení výměnou klasického plotnového disku (HDD) za SSD nebo navýšením operační paměti (RAM). Samozřejmě bez zásahu do vašich dat.

Orientační cena: 800 Kč

Stavba počítače

Potřebujete herní dělo? Nebo spolehlivý počítač na kancelářskou práci?

Navrhneme vám počítač přesně podle vašich požadavků a dáme pozor, aby si všechny komponenty rozuměly. Poradíme, kde co koupit, abyste neplatili více než je nutné. A pokud budete chtít, počítač vám i sestavíme a nainstalujeme na něj operační systém včetně všech ovladačů.

Orientační cena: 1000 Kč

Potřebujete ještě něco jiného?

Svět digitalních technologií je velmi pestrý a s tím i množství problémů, na které můžete narazit. Nabízíme i mnoho dalších služeb, zavolejte nebo napište a domluvíme se.