Výkup elektroniky

Co vykupujeme?

Vykupujeme téměř veškerou výpočetní techniku se stařím do 7 let. Zároveň nabízíme vyšší výkupní ceny než bazary a zastavárny.

Notebooky
Stolní počítače
Počítačové komponenty
Mobilní telefony
Tablety a čtečky
Fotoaparáty a sportovní kamery
Herní konzole
Drony

Nechte si ocenit vaše zařízení

Popište nám prosím co nejdůkladněji stav zařízení včetně závad, pokud nějaké má. Pokud se jedná o stolní počítač nebo notebook, potřebujeme také znát jeho parametry: procesor, velikost RAM, rozlišení displeje, velikost pevného disku.

Vyhrazujeme si právo nevykoupit zařízení, u kterého je podezření na nezákonnou činost (například zaheslovaným systémem).

Jak celý proces probíhá?

Je to velmi jednoduché a obvykle to nezabere ani půl hodiny.

1.

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte

Vyplňte formulář a napište nám, co prodáváte. Pokud máte k zařízení i originální krabici, příslušenství nebo záruční list, nezapomeňte se o tom zmínit! Za takové zařízení vám zaplatíme výrazně více. Obratem obdržíte cenovou nabídku a pokud budete souhlasit, domluvíme se na předání zařízení. Ocenění vaší elektroniky je nezávazné a zcela zdarma.

2.

Předejte nám zařízení

Setkejme se na domluveném místě (můžeme přijet i k vám domů) a předejte nám vaše zařízení. Na místě jen podepíšete předvyplněnou smlouvu o prodeji zboží a je to! Budete potřebovat občanský průkaz.

3.

Nechte si ihned vyplatit peníze

Peníze dostanete ihned na místě v hotovosti nebo vám je ještě tentýž den odešleme na bankovní účet. Pro vaše zařízení pak najdeme nového majitele nebo bude sloužit jako náhradní zařízení pro naše zákazníky.